Detail závodu

Jarní virtuální běh pro - Život dětem o.p.s.

Start závodu: 25.3.2022
Konec závodu: 31.5.2022
Startovné: 280,- Kč
Typ závodu: virtuální
Založit si účet
Jarní virtuální běh pro - Život dětem o.p.s.

Propozice závodu

Virtuální běžecký závod  pro Život dětem 

Pomáhej pohybem kdykoliv a kdekoliv od 25.3. - 31.5.2022

Našim cílem je podpořit  tuto organizaci, ukažme, že dobří lidé ještě existují. Pro Vás je to sportovní zážitek, pro děti je to pomocná ruka.

Libovolná trasa, libovolný způsob, běh nebo chůze, záleží jen na tobě. Minimální vzálenost je však 3km Jako odměna za pomoc těm, co to nejvíce potřebují, tu na tebe čeká originální medaile. Medaile budou rozesílány v průběhu závodu.  

Život dětem o.p.s. pomáhá od roku 2000       https://www.zivotdetem.cz/

Posláním obecně prospěšné společnosti Život dětem je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí.

Co musíš udělat?  Jsou dvě možnosti.

1) Zaregistrovat se do závodu na   https://www.behvsrdci.cz/  Zaplatit startovné 280,- Kč. Zdolat danou vzálenost s nějakou ze sportovních aplikací ve tvém mobilu nebo hodinkách, př. Runtastic, Adidas Running, Nike+Run atd. Pořídit snímek obrazovky a nahrát ho na svém účtu k danému závodu.

2)  Zaplatit startovné 280,- Kč na č.ú. 2002024005 / 2010     Do zprávy pro příjemce, napsat ( život dětem ) 

Na email: behvsrdci@behvsrdci.cz , nebo behvsrdci@gmail.com  poslat výsledek své aktivity s korespondenční adresou, na kterou bude zaslána originální  dřevěná medaile.

https://www.facebook.com/BEHVSRDCI/