Detail závodu

Podzimní běh Berenika 2022

Start závodu: 28.10.2022
Konec závodu: 20.12.2022
Startovné: 299,- Kč
Typ závodu: virtuální
Založit si účet
Podzimní běh Berenika 2022

Propozice závodu

Virtuální běžecký závod - Berenika o.p.s. 

Pomáhej pohybem kdykoliv a kdekoliv od 28.10. - 20.12.2022

Našim cílem je podpořit  tuto organizaci, ukažme, že dobří lidé ještě existují. Pro Vás je to sportovní zážitek, pro děti je to pomocná ruka.

Co musíš udělat?  Jsou dvě možnosti.

1) Zaregistrovat se do závodu na   https://www.behvsrdci.cz/  Zaplatit startovné 299,- Kč. Zdolat danou vzálenost s nějakou ze sportovních aplikací ve tvém mobilu nebo hodinkách, př. Runtastic, Adidas Running, Nike+Run atd. Pořídit snímek obrazovky a zaslat na email: behvsrdci@gmail.com

2)  Zaplatit startovné 299,- Kč na č.ú. 2002024005 / 2010     Do zprávy pro příjemce, napsat ( Berenika ) 

Na email:  behvsrdci@gmail.com  poslat výsledek své aktivity s korespondenční adresou, na kterou bude zaslána originální  dřevěná medaile.

Libovolná trasa, libovolný způsob, běh nebo chůze, záleží jen na tobě. Jako odměna za pomoc těm, co to nejvíce potřebují, tu na tebe čeká originální medaile. Medaile budou rozesílány v průběhu závodu.  

Berenika o.p.s.

Posláním denního stacionáře Berenika – Vysoké Mýto, o.p.s. je poskytnout lidem s  mentálním a přidruženým tělesným postižením od 16 do 64 let podporu k dosažení nejvyššího možného stupně samostatnosti a nezávislosti, dle vlastních možností a potřeb, a to formou nácviku v podmínkách denního stacionáře.

“Berenika je nositelkou vítězství. Pro rodiče dětí s mentálním a tělesným postižením je vítězstvím vidět své děti šťastné, spokojené a přijaté ve společnosti. Smyslem našeho snažení je smazat rozdíly mezi zdravými a handicapovanými osobami a vyrovnat jejich možnosti. Chceme aby se naše děti cítily potřebnými, užitečnými a plnohodnotnými občany.”

 

https://berenika-vm.cz/denni-stacionar/