Detail závodu

Vánoční virtuální výzva pro Matyáška a Karolínku

Start závodu: 1.12.2021
Konec závodu: 31.12.2021
Startovné: 350,- Kč
Typ závodu: virtuální
Založit si účet
Vánoční virtuální výzva pro Matyáška a Karolínku

Propozice závodu

Vánoční běh pro Matyáška a Karolínku z Orlických hor  

Příběh Matyáška a Karolínky nezačal úplně jako pohádka. Do jejich životů zasáhl krutý osud. Jejich maminka brzy po narození mladší Karolínky náhle zemřela. Děti byly svěřeny do péče babičky, která jim svou láskou a péčí vynahrazuje veškeré životní úskalí, které jim osud přichystal. Nyní osmiletý Matyášek se potýká s kombinovaným postižením a autismem. Jeho mladší sestřička Karolínka je jeho největší opatrovnicí. Společnými silami bychom rádi podpořili tuto rodinu. Našim cílem je nákup rehabilitačních postelí a matrací.  Ukažme, že dobří lidé ještě existují. Pro Vás je to sportovní zážitek, pro rodinu je to pomocná ruka.

Pomáhej pohybem kdykoliv a kdekoliv od 1.12. do 31.12.2021 

Libovolná trasa, libovolný způsob, běh nebo chůze, záleží jen na tobě. Minimální vzálenost je však 3km. Odměnou za pomoc na tebe čeká originální medaile. 

Co musíš udělat?  Jsou dvě možnosti.

1) Zaregistrovat se do závodu na   https://www.behvsrdci.cz/  Zaplatit startovné 350,- Kč. Uběhnout danou vzálenost s nějakou ze sportovních aplikací ve tvém mobilu nebo hodinkách, př. Runtastic, Adidas Running, Nike+Run atd. Pořídit snímek obrazovky a nahrát ho na svém účtu k danému závodu.

2)  Zaplatit startovné 350,- Kč na č.ú. 2002024005 / 2010     Do zprávy pro příjemce, napsat ( Matyáš a Karolínka).Na email: behvsrdci@behvsrdci.cz  poslat výsledek své aktivity s korespondenční adresou, na kterou bude zaslána medaile.

https://www.facebook.com/BEHVSRDCI/