Detail závodu

Virtuální běh – Křižovatka handicap centrum, o.p.s. 2023

Start závodu: 7.4.2023
Konec závodu: 31.5.2023
Startovné: 300,- Kč
Typ závodu: virtuální
Založit si účet
Virtuální běh – Křižovatka handicap centrum, o.p.s. 2023

Propozice závodu

Pomáhej pohybem kdykoliv a kdekoliv od 7.4.  - 31.5. 2023

Libovolná trasa, libovolný způsob, běh nebo chůze, záleží jen na tobě. Jako odměna za pomoc těm, co to nejvíce potřebují, tu na tebe čeká originální medaile. Medaile budou rozesílány v průběhu závodu.  

Našim cílem je podpořit tuto organizaci a získat co nejvíce finančních prostředků na pomoc, při koupi zdvihacího zařízení pro klienty. Jedná se o Mobilní zdvihací zařízení HM2600

Celý výtěžek (startovné)  ze závodu  bude věnováno na koupi tohoto zařízení. Jako prémii za Vaši pomoc, máme pro každého účastníka originální medaili.

Křižovatka handicap centrum o.p.s. Pardubice: hlavní její náplní je sociálně rehabilitační podpora lidí s handicapem, směřující k jejich aktivnímu začlenění do běžného života naší společnosti a k jejich pracovnímu uplatnění. K dosažení tohoto cíle KŘIŽOVATKA handicap centrum o. p. s. využívá pestrou škálu aktivit.

https://www.krizovatka-hc.cz/

 

Co musíš udělat?  Jsou dvě možnosti.

1) Zaregistrovat se do závodu na   https://www.behvsrdci.cz/  Zaplatit startovné 300,- Kč. Zdolat danou vzálenost s nějakou ze sportovních aplikací ve tvém mobilu nebo hodinkách, př. Runtastic, Adidas Running, Nike+Run atd. Pořídit snímek obrazovky, který nám zašlete na email: behvsrdci@gmail.com 

2)  Zaplatit startovné 300,- Kč na č.ú. 2002024005 / 2010     Do zprávy pro příjemce, napsat ( Křižovatka ) 

Na email: behvsrdci@gmail.com  poslat výsledek své aktivity s korespondenční adresou, na kterou bude zaslána originální  dřevěná medaile.