Detail závodu

Virtuální běh pro Stacionář Cesta Náchod z.ú.

Start závodu: 20.1.2022
Konec závodu: 12.3.2022
Startovné: 280,- Kč
Typ závodu: virtuální
Založit si účet
Virtuální běh pro Stacionář Cesta Náchod z.ú.

Propozice závodu

Poběžte s námi pro Stacionář Cesta Náchod. Pohyb je nezbytnou součástí našeho života. Během či chůzi, na kole i na lyžích, nebo jen obyčejnou procházkou se svým čtyrnohým miláčkem. Libovolným způsobem můžete přispět na dobrou věc a zároveň udělat něco pro sebe a své zdraví. Minimální vzálenost je 3km. 

Stacionář Cesta Náchod z.ú. je nestátní nezisková organizace, která poskytuje pomoc osobám s mentálním, fyzickým a kombinovaným postižením při překonávání psychických, fyzických, sociálních a jiných důsledků jejich postižení. http://www.stacionarcesta.cz/

Co musíš udělat?  Jsou dvě možnosti.

1) Zaregistrovat se do závodu na   https://www.behvsrdci.cz/  Zaplatit startovné 280,- Kč. Uběhnout danou vzálenost s nějakou ze sportovních aplikací ve tvém mobilu nebo hodinkách, př. Runtastic, Adidas Running, Nike+Run atd. Pořídit snímek obrazovky a nahrát ho na svém účtu k danému závodu.

2)  Zaplatit startovné 280,- Kč na č.ú. 2002024005 / 2010  Do zprávy pro příjemce, napsat ( Cesta Náchod )  Na email: behvsrdci@behvsrdci.cz  nebo  behvsrdci@gmail.com  poslat výsledek své aktivity s korespondenční adresou, na kterou bude zaslána originální gravírovaná dřevěná medaile.